AS BİLİŞİM | Adana Yazıcı Servisi

GEÇİCİ ÜRÜN TEMİNİ

Onarıma alınan yazıcıların yerine isteğe bağlı olarak yazıcı servise alındığı anda veya ender olarak rastlansa da onarım süresini aşabilecek durumlarda geçici ürün temini sağlayarak hem müşterilerinin rekabet gücünü, Hemde verimliliğini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir


 


ÜRÜN TEMİNİ VE SERVİS GARANTİSİ

Profesyonel tamir ekibimiz tarafından cihazınız alınarak %100 Garantili bir biçimde tamir ve bakımı yapılır
.     

marka ve parça sorunu olmaksızın tüm ihtiyaç duyulan malzeme temin edebilmektedir. Tüm verilen ürünler garantilidir.
Firmamız onarımını yapmış olduğu tüm yazıcılara 3  AY servis garantisi  vermektedir                        

ONAY VE GARANTİ SÜRESİ    

 Tespit edilen arıza müşterilerimize "Arıza Tespit ve Onay Formu" ile onaylatılan arıza ve yapılan işlemler, teknik servis raporu ile belgelenip, 1 nüshası müşteriye verilmektedir. Bu rapor Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. onarımını yaptığı cihazlar 3 ay garantilidir.                                             
                                                                                              
Yazıcılarda oluşan arızalarda ve gerekli olan bakımlarında konusunda uzman olan ve 5 yıldır hiç ara vermeden hizmetlerine devam eden servisimiz yazıcı tamiri ve bakımlarında her zaman yanınızdadır. Servisimizde arıza tespiti ücretsizdir. Makinanın kontrolleri sonucunda yapılması gereken işlemler hakkında bilgisi verilir onay vermeniz durumunda gerekli tamir ve bakım işlemleri yapılır.                

                                                                   

Adana yazıcı servisi-tamiri olarak amacımız kısa süre hizmet verecek bir cihaz değil, tam olarak sıfır gibi alınmış bir cihaz olarak hizmet verecek bir ürünü sizler ile buluşturmaktadır. Maliyet olarak çok düşük olmayan bu cihazları elbette yıllarca kullanacak ve daha birçok iş akışlarınızı yapıyor olacaksınız. Bu sebeple olası en kaliteli işçilik ve ekipmanlar ile tamiri yapılır sizlere teslim edilir. Bunların yanı sıra dilerseniz diğer ekipmanlarımız ve hizmet akışlarımız içinde hizmet alabilirsiniz.

Örneğin dilerseniz bitmeyen kartuş canon ürün gruplarını da satmakta ve nokta vuruşlu yazıcı epson,oki,panasonic ları da sizler ile buluşturmaktayız. Sizler iş gruplarınıza göre kullanabileceğiniz en doğru cihazı bizlerde bulabilirsiniz. Özellikle tam gün performans sağlayacak bir cihaz ile elbette ara sıra çalıştırılacak bir cihaz aynı özellikleri taşıyamaz. Bu sebeple sizlerde her makine hakkında tüm bilgilere ve hangisinin size uyumlu olduğuna bu adresten karar vererek alma işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Ultrasonik yıkama
    Onarılan cihazlarınız ultrasonik yıkama sayesinde henkel kimyasallarıyla temizlenerek ilk günkü görüntüsüne kavuşur.
  • Yoğun olarak kurumsal ve bilgisayar firmalarına hizmet vermektedir.


    TEKNİK SERVİSİMİZDE YAPILAN İŞLEMLER
     

Adana yazıcı tamiri                             
Yazıcı bakım onarımı
Yazıcı kurulum ve onarım
Yazıcı servisi
Adana yazıcı 
Yazıcı tamiri
Yazıcı onarım merkezi
Hp yazıcı tamiri
Samsung yazıcı tamiri
Xerox yazıcı tamiri
Epson yazıcı tamiri
Canon yazıcı tamiri
Okı yazıcı tamiri bakımı
panasonıc yazıcı tamiri bakımı
Brother yazıcı tamiri
Tüm marka model yazıcı tamiri bakım ve onarım hizmetleri yapılmaktadır.
                                                     Arıza tespit ücreti alınmamaktadır..
                                                        

         

Samsung,hp,canon,lexmark,Adana yazısı servisimizde sizlere verilecek birçok farklı iş akışları oluşturmaya çalışıyoruz. Yani sizler hem aynı anda cihazlarınızın tamirini yaptırabilir ve diğer ürün gruplarınız içinde epson nokta vuruşlu yazıcılar ya da canon bitmeyen kartuşürünlerin satın alabilirsiniz. Hem bütün işlemlerinize cevap bulabileceğiniz bir adres hem de güven içinde ürün alıp, ürünlerinizi tamir için bırakabileceğiniz bir adres. Bir kişi daha fazla ne ister ki?

Sizlerde acaba cihazlarımıza ne oldu ya da gerçekten tamir edildi mi? Tekrar bozulur mu gibi sorulardan uzaklaşmış olur ve gönül rahatlığı içinde cihazlarınızı kullanmış olursunuz. Her yapmış olduğumuz tamirat işlemlerimiz bizi bir kademe daha ileriye götürmekte ve hepsine aynı değerler ile yaklaşarak tamir ettirmekteyiz. Sizlerde cihazlarınıza değer veriyorsanız ve bir kez tamir olsun istiyorsanız o halde hp yazıcı servisi Adana olarak bizlerden vazgeçemiyor olacaksınız.

Yazıcı yedek parçaları ve çok daha fazlası bizler tarafından sizlere sunulan hizmetlerdir. Hp yazıcı servisi ,samsung yazıcı servisi .canon yazıcı servisi, epson yazıcı servisi, yazıcı servisi Adana olarak sizler cihazlarınızı teslim edecek ve daha sonra gelmesini bekliyor olacaksınız. Kısa süre sonra elinize ulaştığınızda hiç kontrol bile temden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bizler sizler için ayrıntılı şekilde kontrol eder ve sorunsuz olarak ulaştırmaya gayret ederiz. Bu adımları oldukça önemser ve sorunsuz bir tamirat nasıl olur? Sorusuna da yanıt vermiş oluruz.


her marka model yazıcı tamirleriniz itina ile yapılır yazıcı konusunda uzman kadromuz ile vermiş olduğumuz hizmetler 3 ay servis garantisindedir değişen yedek parçalar 6 ay ila 1 yıl arasında garanti kapsamındadır.
samsung scx4521f yazıcı tamiri,samsung scx4623 yazıcı servisi,samsung ml1610 yazıcı servisi,samsuıng ml 1660 yazıcı tamiri,samsung scx 4300 yazıcı bakım onarımı, samsung scx 4200 yazıcı tamiri,samsung scx 3405 yazıcı tamiri,samsung yazıcı servisi Adana,samsung Adana,Adana yazıcı tamiri,xerox yazıcı tamiri,xerox 3210 yazıcı servisi,xerox 3119 yazıcı tamiri,xerox 3100 yazıcı servisi,xerox Adana,xerox yazıcı tamiri,brother 7360 yazıcı tamiri,brother 6320 yazıcı servisi,brother yazıcı tamiri,brother Adana,Adana,yazıcı servis Adana,canon yazıcı servis Adana yazıcı,tamir,bakım,onarım,toner dolumu,kartuş dolumu,hp yazıcı tamiri,hp 1212nf yazıcı servisi,hp 1005 yazıcı,hp 1102 yazıcı tamiri,Adana yazıcı servisi,hp 4500 yazıcı tamiri,hp CE913 colorjet yazıcı tamiri toner kartuş dolumu,hp colorjet 200 yazıcı bakım onarım,hp 2055 yazıcı tamiri,hp 1050 yazıcı servisi,brother yazıcı tamiri,lexmark yazıcı servisi,canon yazıcı tamiri,canon Adana,canon mp250 yazıcı servisi,canon mx360 yazıcı servisi,canon mx395 yazıcı tamiri,canon mx 435 yazıcı tamiri,canon mg2250 yazıcı bakım onarımı,canon mg4250 yazıcı servisi,canon mp 280 yazıcı tamiri,samsung ml 2165 yazıcı tamiri,hp 6310 yazıcı servisi,hp 1536nf yazıcı tamiri,yazıcı tamir,yazıcı,yazici tamir0536 594 28 82

acil teknik servis 7 gün 24 saat hizmetAdana Yazıcı Servisi
Adana Yazıcı Servisi Adana Yazıcı Servisi Adana Yazıcı Tamiri Adana Yazıcı Tamiri Adana Toner Dolumu Adana Toner Dolumu Adana Kartuş Dolumu Adana Kartuş Dolumu Yazıcı Servisi Adana Yazıcı Servisi Adana Adana Teknik Servis Adana Teknik Servisa

tarafından Mutluluk ve Sevgi ile tasarlanmıştır.